Uwaga!

Punkt odbioru Paczkomaty InPost wybierz dopiero po złożeniu zamówienia. Okienko wyboru puntu odbioru otworzy się automatycznie. W przypadku, że punkt odbioru nie zostanie przez Ciebie wybrany, otrzymasz e-mail z prośbą, aby dodatkowo wybrałeś punkt odbioru.

 • InPost - Paczkomaty: 14 zł

  Odbiór przesyłki w punktach doręczenia InPost – Paczkomaty to jedna z nowoczesnych metod doręczenia i późniejszego odbioru przesyłki przez Klienta. Klient sam wybiera, gdzie i kiedy odbierze przesyłkę w sposób najlepiej odpowiadający jego warunkom i wymaganiom.

  Czas dostawy: D + 2 (2 dni robocze od daty nadanie przesyłki u przewoźnika)*

 • Firma kurierska - Packeta: 18 zł

  Wygodny i szybki sposób dostarczenia przesyłki za pośrednictwem zewnętrznych kurierów firmy Packeta. Czy do pracy, czy do domu – klient sam wybiera adres dostawy. Klient jest informowany z wyprzedzeniem o dniu i godzinie doręczenia przesyłki bezpośrednio przez zewnętrzną firmę kurierską, której firma transportowa Packeta przydziela jego przesyłkę. Firma Packeta wybierze odpowiedniego przewoźnika – kuriera w zależności od miejsca dostawy (Pocztex, DPD).

  Czas dostawy: D + 2 (2 dni robocze od daty nadanie przesyłki u przewoźnika)*

 • Płatność kartą online: GRATIS

  Bramka płatności Stripe jest jednym z największych i najbardziej bezpiecznych pośredników płatności online na świecie. Za pomocą bramki płatniczej Stripe można płacić najczęściej używanymi kartami płatniczymi – Visa, Mastercard, American Express.

1 z 3

Ostrzeżenie: Obecnie nie prowadzimy sklepu stacjonarnego. Odbiór osobisty nie jest możliwy.

*Czas dostawy deklarowany przez przewoźnika. W przypadku Świąt Bożego Narodzenia lub innych niespodziewanych wydarzeń czas dostawy może ulec wydłużeniu.

Więcej odpowiedzi związanych z opcjami dostawy i płatności za towar znajdziesz w dziale F.A.Q. – najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.