O nas

Jesteśmy zgraną grupą młodych ludzi i przyjaciół ze Słowacji, którzy nie wyobrażają sobie życia bez podróży, gór i przyrody. Historia Naturu rozpoczęła się podczas naszych wspólnych wędrówek. Schroniska górskie często ratowały nas przed złą tatrzańską pogodą i oczywiście również ciepło nas przyjmowały. Nie jest tajemnicą, że każde schronisko górskie ma swoją pieczątkę, która może być miłym wspomnieniem spędzonych w nim chwil. Ale w jaki sposób kolekcjonować pieczątki? Dzięki temu pytaniu powstał najpopularniejszy produkt spośród naszych produktów – Dziennik Tatrzański.

Za każdym dziełem stoją wyjątkowi ludzie

Dziennik Tatrzański, zeszyt turystyczny na pieczątki i zapisywanie wrażeń z tatrzańskich szlaków, jest już w plecakach tysięcy Słowaków. Gdy widzimy, jak nasze dzienniki górskie jednoczą przyjaciół lub całe rodziny, czujemy się niesamowicie. Stopniowo dodawano do niego kolejne ciekawe rzeczy, które powstają z miłością i szacunkiem do natury. Za każdą naszą kreacją stoją wyjątkowi ludzie, którzy włożyli w jej powstanie kawałek siebie, za co im serdecznie dziękujemy.

W momencie, kiedy osiągnęliśmy sukces z naszym projektem na Słowacji, postanowiliśmy przenieść radość z odkrywania tatrzańskiej przyrody także do Polski. Łączy nas coś więcej niż tylko wspólne granice. Łączą nas jedne z najpiękniejszych gór w Europie. Odkryj piękno Twojej rodzimej Polski i sąsiedniej Słowacji z naszym Dziennikiem Tatrzańskim, do którego stopniowo będą dodawane inne ciekawe rzeczy.

Wszyscy jesteśmy Naturu – miłośnicy gór, turystyki i przyrody

Na naszych portalach społecznościowych lub bezpośrednio w produktach możesz zauważyć zdjęcia, które nasi klienci przesyłają nam w wiadomościach lub oznaczają nas na swoich profilach. Razem tworzymy społeczność miłośników przyrody, gór i naszych krajów. Wędrując szlakami turystycznymi, stajesz się inspiracją nie tylko dla swojego otoczenia, ale dla wielu innych osób, które natrafiają na Twoje piękne zdjęcia za pośrednictwem naszych sieci społecznościowych. W końcu góry, przyroda i ruch to miłość. Powiedzmy to całemu światu!

1 z 6